Топ продаж
-9%

Надувний басейн дитячий Intex круглий 58480, 152-56 см
1 599 ₴
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58480
+380 (95) 290-31-48
Оксана- +380 (98) 046-47-70Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн дитячий Intex 58480
Басейн надувний дитячий круглий Intex 58480NP з надувним дном має
- розмір 152х56 см,
- Об'єм (за 80% наповнення) 360 л.
Літній дитячий басейн виготовлений зі щільного матеріалу, є отвори для зливання води. Високі прозорі борти дадуть змогу дітлахам понижувати та полискатися в басейні. Широкі борти та надувне дно басейну забезпечить діткам повний комфорт. Обладнаний двома повітряними камерами з подвійними клапанами.
Повітряний насос купується окремо. Внимание! Не встановлюйте дитячий басейн на бетоні, асфальті або будь-якій іншій жорсткій поверхні.
- Габарити паковання, см: 35,56х30,48х10,16.
- Вага в упаковці, кг: 3,613.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 360 л |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Надувна платформа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



