-12%

Надувний сімейний басейн Рибки Intex 305х183 см| Басейн для дітей Intex 58485
2 520 ₴
2 228 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58485
+380 (95) 290-31-48
Оксана- +380 (98) 046-47-70Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн
Дитячий надувний басейн Intex 58485 допоможе освіжитися й подарує безліч позитивних емоцій від водних розваг не тільки дітям, а й дорослим. Це пропонування найкраще підходить для великих сімей із чадами віком від 6 років. Він ідеальний для встановлення на присадибній ділянці або дачі, займає територію розмірами 305х183 см. Висота бортів дорівнює 56 см.
Дитячий надувний басейн Intex у здутому стані важить приблизно 8,5 кг. Вініл виготовлений із вінілу в гарному морському дизайні, має три повітряні камери з подвійними клапанами, досить легко та швидко надувається за допомогою звичайного насоса (купується окремо).
- Вік: від 6 років.
- Тип: дитячий надувний басейн.
- Тип: відкритий, з ненадувним дном.
- Форма: прямокутна.
- Колір блакитний".
- Серія: Swim Centr.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Матеріал товщиною: 0.33 мм.
- Кількість камер: 3 повітряні камери з комбінованим клапаном для швидкої стимуляції та дефляції.
- Довжина: 305 см.
- Ширина: 183 см.
- Висота: 56 см.
- Об'єм басейну (у разі заповнення 80%): 1020 л.
- Насос для закачування: ні.
- Клапан для зливання води.
- Клапан для закачування силіконовий.
- Чаша: тип з'єднання: без виходів для під'єднання фільтр-насоса.
- Розмір коробки: 46 х 12 х 41 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1020 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Надувна платформа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 228 ₴







