Топ продаж
-21%

Надувний басейн дитячий Intex овальний 57482, 163x107 см| Басейн для дітей Intex
1 530 ₴
1 208 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57482
+380 (95) 290-31-48
Оксана- +380 (98) 046-47-70Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн дитячий Intex 57482 овальний
- 238 л
- 2,72 кг,
- 163-107-46 см
- Прекрасне рішення для домашнього відпочинку далеко від великих водойм!
- Дитячі басейни допоможуть Вашому малюкові з користю провести час. Він буде із задоволенням плескатися у воді, отримувати позитивні емоції від веселих ігор, А Ви завжди будете впевнені в якості води для здоров'я Вашого малюка.
Виробник: Intex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 230 л |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Надувна платформа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴



