Топ продаж
-18%

Дитячий надувний басейн квадратний, розмір 85-85-25 см, intex 57100
630 ₴
515 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57100/0200Б
+380 (95) 290-31-48
Оксана- +380 (98) 046-47-70Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн квадратний
Для малюків віком від 1 року до 3 років.
Довжина — 85 см, ширина — 85 см, висота — 23 см
Товщина вінілу — 0,25 мм
Надувне дно
Об'єм — 57 літрів (за 80% заповнення)
Ремкомплект
У коробці 23-20,5-6 см
Вага — 6,2 кг
Басейн квадратний для дітей із м'яким дном, глибина 23 см, на 2 кільця, компактно та зручно упакований. Ця штучна водойма рекомендується для ігор і купання малюків, вік яких досяг 1,5-2 років.
Уся продукція компанії Інтекс відповідає вимогам екологічних стандартів, якісна.
Будьте уважні! Всі надувні вироби постачаються в закритій заводській упаковці, обміну та поверненню не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 57 л |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Надувна платформа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴



